İçerisinde %20 Protein, %25 lif ve % 25 OMEGA 3 bulunduran bu mucizevi tohum sayesinde günlük temponuza ara vermeden hızlıca kilo verebilirsiniz. The New York Times gazetesinde yer alan ve oldukça dikkat çeken bu ürün sayesinde Hollywood ünlülerin neredeyse tamamı kulislerinde bu ürünü kullanmaktadır.

Yüksek oranda kalsiyum içerir ve bazı sebzelerde bulunan demir vitaminini yoğun derecede bulundurur. Antioksidan kaynağı olarak da bilinen yaban mersininden dahi daha fazla antioksidan içerir. Bu sayede enerji seviyeniz hep zirvede olur. Chia set tohumlarının zayıflamaya olan katkısı bilimsel deneylerle kanıtlanmıştır.

Düzenli kullanımda günlük protein ihtiyacınızı karşılamış olmakla birlikte kas gelişiminize de destek vermiş olursunuz. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi sayesinde hastalıklara karşı direnç kazanırsınız. Sindirim sistemi dostu olan bu eşsiz tohum sayesinde bağırsaklardaki iyi bakteri sayısını arttırarak temizlenmesini sağlar ve kabızlık önleyici etkisi bulunur. İdrar ve ter yoluyla vücudunuzdaki toksinlerden arındırır. Şeker hastalarına dahi şeker seviyesinin dengelenmesi için önerilen bu tohum eklem ve kas ağrılarını hafifletmeye de yardımcı olur.


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik